• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ALFA BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİ

SİNEM ŞULE ŞEKEROĞLU

Linkler
İLETİŞİM
Site Haritası

ALFA BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİ


ALFA BİOENERJI ŞİFA TERAPİSİ

Alfa Bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern ve etkili bir şifa yöntemidir..
Doğuş olarak 1986 yılına aittir.

Rus, Şaman, Çin ve kadim bioenerji tekniklerini de kısmen içerisinde barındırmaktadır.

Alfa Bioenerji Şifa Terapisi tekniği Bioenerjist ve Hipnotist Kenan Boyraz'ın 17 yıllık çalışmaları , araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarının neticesinde doğan, gelişen etkili bir şifa yöntemidir.

Bir teşhis ve tedavi işlemi olmayıp bir terapi yöntemidir.

Fiziksel,Zihinsel,Ruhsal ve Enerjetik sistemin bir bütün halinde programlanmasına dayalı çok etkili ve hassas bir çalışmadır.

Şifa Seanslarında ;Kozmik Enerji toplanıp mercekleme yapılarak , çok yüksek değerde yoğunlaştırılarak terapi alan  kişinin bedenine 20-30 cm uzaktan aktarılmaktadır.
Seanslar yaklaşık 45 - 60 dakika sürmektedir..
Seans  sayısı ortalama 8 dir.( Bu sayı terapi alan kişiye göre değişmekte olup daha az ya da daha fazla olabilmektedir)

Alfa Bioenerji Şifa seanslarında bölgesel terapi yapılmaz. Kişi hangi sağlık şikayetiyle müracaat etmiş olursa olsun, daima VÜCUDUN BÜTÜNÜNE terapi yapılır...

Beden negatif enerjilerden arindirilarak cakralarin aktivasyonu saglanir..
Tum bedenler uzerine enerji aktarimi ve duzenlemesi/akortu yapilarak sistemin bir bütün olarak saglikli çalışır hale gelmesi hedeflenir...

Bu calisma, enerji akışının her bedende saglıklı akmasını saglarken beden de kendi kendini iyilestirmeye baslar.. 


Terapi seanslari devam ettikce negatif enerjilerden arınma en üst seviyede gercekleşirken aura kalkanı daha da güçlenir... Iyileşme, şifalanma sürecinde bedenlere ne iyi gelecekse, şifalanmaya baslamis sisteme ne lazımsa sistem kendine onu çeker ..digerlerini dışarıda bırakır... negatif enerjilerden kaynaklı, talihsizlik gibi gorunen olguların da kişiden uzaklaşmasını sağlar..

Danışanlarimin bazılarının Alfa Bioenerji Sifa terapi seansları basladiktan sonra- agrılarının kesilmesi ya da iyilesmelerin gorulmesi oncesi, sonrasi veya devaminda- paylastiklari:
-Mama bozukmus meğer anlamamışız o yüzden kusuyormus..mamayi degistirdik..
-Tansiyon ilacımı doktor degistirdi simdiki daha iyi geldi..
-Besin alerjisi olan cocuguma okulda bir suredir margarinli yemek veriyorlarmis tesaduf bugün ogrendim..
-Yıllardir Teşhis koyulamiyordu bu tetkiki bir daha yapmaları iyi oldu teshisi sonunda koydular cok sukur , ilaçlarla birlikte fizik tedavi de verdiler..
-Bacagina yapilacak takviye ignelerden ikisini karsilayabilmistik ama bir hastadan artmis, doktorlar bir igne daha yaptilar cok sevindik...

Sevgi ve Aşkla ...
S.Şule ŞEKEROĞLU 
Alfa Bioenerji Şifa Terapisti

Saat
ŞİFACININ GÖZÜNDEN