• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ALFA BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİ

SİNEM ŞULE ŞEKEROĞLU

Linkler
İLETİŞİM
Site Haritası

GENELİMZA HÜCRESİ ŞİFASI


Beyindeki epifiz salgı bezinin içindeki İmza Hücresini aktive ederek şifa sürecini başlatan, kişinin fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerde ideal sağlığa ve dengeye ulaşmasına yardım ederek bedeninin toparlamasını sağlayan bir şifa tekniği..

Yazar Fred Sterling bir gün evinde felç geçirir ve hastaneye götürülür..Bu süreçte şaşkınlığından kendine müdahale edebileceğini düşünemez.Hastanede doktorların dediklerini duyar sağ kolu ve bacağını bir daha kullanamayacaktır.Bu arada yüzü de dahil tüm bedeni hareket edemez durumdadır..
Orada kendini toparlar Prana nefesine başlar nefesiyle birlikte şifa enerjisini bedeninde çalıştırır.. 3 saat sonra sağ ayak parmağını oynatmaya başlar 3 gün sonra da yürüyerek hastaneden taburcu olur..

Kitapta İmza Hücresi Şifa yöntemini anlatıyor Fred Sterling..
Çok güzel ve etkili bir yöntemdir ve siz de bir şifa yöntemini biliyor ve kullanıyorsanız şifacılığınızda yaratıcılığınızı besleyecektir..

Şifa çalışmalarına ilk başladığım dönemde okumuş ve eğitimini almayı çok istemiştim. 2019 Aralık ayında Sevgili Hocam Seda Bağcan'dan İmza Hücresi Şifası uyumlamasını eğitimini alma fırsatım olduğu için müteşekkirim..


Sevgilerimle
Şule

Saat
ŞİFACININ GÖZÜNDEN