• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ALFA BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİ

SİNEM ŞULE ŞEKEROĞLU

Linkler
İLETİŞİM
Site Haritası

ENERJİ TIBBI


ENERJİ TIBBI
Elektriksel,manyetik,ışık gibi enerji alanları ile insan enerji alanının etkileşimine dayanan tamamlayıcı ve alternatif tıbbın adıdır..
Bu etkieşimle oluşan, çeşitli enerji alanlarındaki değişiklik insan sağlığını etkileyebilir ve iyileşmeye yardımcı olabilir...
Vücudumuzdaki her bir organ kendi enerjisiyle titreşir. Bu titreşim enerjisi toksinler, mikroorganizmalar vs. sonucu bozulduğunda organ fonksiyonlarını kaybetmeye başlar.
Titreşim veya Enerji Tıbbı, hücresel düzeyde her organın kendi titreşim frekanslarını düzene koyarak çalışır. Böylece organ yenilenmeye ve iyileşmeye başlar.

Fiziksel bedenimiz ile düşüncelerimiz, hislerimiz gibi psikolojik süreçlerimiz, meridyen teorisini temel alan enerji ifadeleridir.
Vücut boyunca sürekli olarak akarak enerji taşıyan elektriksel yollar üzerindeki blokajlar ve dengesizlikler meridyen üzerinde bulunan organlarda hastalıklara neden olur.
Enerji tıbbı çok eskiye dayanan bir iyileşme tekniğidir. Bu teknik eski Çin, Hindistan ve Mısır'da başarılı bir şekilde uygulanmıştır.

İnsanların fiziksel, zihinsel ve ruhsal durumlarının bir enerji tarafından yönetildiği düşünülmektedir.
Bu enerji şekillerinde bir bozukluk olduğunda ağrı ve hastalıklar ortaya çıkar. Kötü beslenme alışkanlıkları, duygusal problemler ve stres bu tür blokaj ve dengesizliklere neden olur.
Vücudumuzda yanlış giden şeylerin ilk belirtileri titreşimsel ve elektromanyetik hasar frekansları şeklinde ortaya çıkar.
Hastalık belirtileri ortaya çıkmadan yıllar önce hücrelerde gelişen bu frekanslar hastalık teşhisine kadar farkına varılmaz.
Frekans bozulmasını kimyasal değişiklikler takip eder ve hastalık dediğimiz bozukluklar ortaya çıkar ...

Enerji tıbbında enerji ilaçtır.
Enerji bedene hayat verir.
Enerji sistemleri iyileştirir.

Enerji tıbbı fiziksel,ruhsal,zihinsel ve energetik sağlığı ve canlılığı geliştirme sanatı ve bilimidir..
Saat
ŞİFACININ GÖZÜNDEN