• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ALFA BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİ

SİNEM ŞULE ŞEKEROĞLU

Linkler
İLETİŞİM
Site Haritası

ŞİFA YOLCULUĞU

ŞİFA YOLCULUĞU

Hepinizin bu güzel şifa yolculuğuna başlayabileceği umuduyla sözlerime başlayacağım. "Şifa " sözcüğü "Sevgi" sözcüğü kadar güzeldir. Hiç istisnasız, buu Dünya katındaki her bireyin kendi şifasına doğru ilerlemesi gerekir.

Siz burada kimi iyileştirmek için bulunduğunuzu düşünüyor olursanız olun, bir başkasının şifa yolculuğunda hangi rolu oynayacağınızı düşünüyor olursanız olun, hiç kuşkusuz bu önce kendi iyileşmenizle ilgilidir. Bu sadece kolunuzdaki bir kesiği , kanserli bir tümörü ya da raşitik bir dizi iyileştirmekle ilgilidir..

Şifa ayrıca sizin sahip olmak istediğiniz ilişkiye sahip olabileceğinize , yaratmak istediğiniz evliliği yaratabileceğinize karar verdiğiniz andır. O, küçük bir çocukken yaşadığınız her şeyi geride bıraktığınız ya da koşullar tarafından kapana kısıldığınızı hissetmekten kaynaklanan ıstırabı bırakmaya ve şimdiki varlığınızın huzurunda yaşamaya karar verdiğiniz anda başlayabilir.
Zapt edilemeyeceğinize karar verdiğiniz anda, her şeyin potansiyel olduğunu ve düşündüğünüz her potansiyelin sizin olduğunu fark ettiğiniz anda, kendi şifa yolculuğunuza başlayabilirsiniz..
Benim gerçekte sözünü ettiğim şey , evrensel ışığınızı, Yaradan'ın siz olan parçacığını iyileştirmek ve kendi yolculuğunuzu güzelleştirmektir..

Benim size söylediğim şey , şifanın yolcukla ilgili olduğudur. Şifa fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenlerde birçok düzeyde meydana gelir ve iyileştirilemeyecek hiçbir şey yoktur.
Mesele , sizin iyileşmek için ne kadar ileri gitmek istediğinizdir..

......
...
Ne dediğimi anlıyor musunuz? Siz onu istediğinizin tamamen farkında olduğunuzda ve daha azını kabul etmemeye azmettiğinizde iyileşme tam olarak gerçekleşir. Peki, onu istemek ile ona sahip olmak arasındaki mesafe ne kadardır?
Yanıt, bir düşünce mesafesidir..
Siz "Bu çok basitmiş" diyebilirsiniz. Evet , öyledir. Eğer uygun düşünceleri düşünmeyi öğrenirseniz, iyileşmeye giden yolu bulabilirsiniz..

Şifayı fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenlerinize böyle getirebilirsiniz. Şifa iki noktayı bir araya getirmeyi gerektirir; iyileşmeyi isteme noktası ile iyileşme noktası sizin düşüncelerinizin dalga-boyu tarafından birbirine bağlanır.

Bir kez siz düşüncenin bir ürünü olduğunuzu , düşünerek fizikselleştiğinizi ve düşünerek insan deneyimi denen bu realiteye kendinizi soktuğunuzu anladığınızda, o zaman düşünceden oluştuğunuzu idrak edersiniz.
Ve bir kez bu idrake eriştiğinizde, iyileştirilemeyecek hiçbir şey yoktur.
Sizin sadece gerçekten istediğiniz bir şifaya ya da yaratıma erişmek için nasıl düşüneceğinizi anlamanız ve varlığınızı ona açmanız gerekir..

Şifanın sadece doktora gitmekten daha fazla bir şey olduğunu gerçekten anladığınızda, onun bir ömre bedel heyecanlı bir serüvene girişmek olduğunu idrak ettiğinizde , o zaman şifa yolculuğunu bütünlüğü içinde görmeye başlarsınız.."Saat
ŞİFACININ GÖZÜNDEN