• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ALFA BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİ

SİNEM ŞULE ŞEKEROĞLU

Linkler
İLETİŞİM
Site Haritası

ALTIN IŞIKLA DÖNÜŞÜM ŞİFASI

DÜNYADA CENNETİMİZİ YARATMAK ÜZERE GELDİK ASLINDA.ALTIN IŞIKLA DÖNÜŞÜM ve ŞİFA ENERJİSİ 

Yaşamımızın pek çok alanında dönüşüm sağlayabilen, şifayı aktardığımız kişilerce o anda direkt hissedebilen son derece güçlü ve fiziksel bir enerjidir.

Beki İkala Erikli tarafından verilen Altın Işıkla Dönüşüm Seminerine katılan ışık İşçileri tarafından uygulanan özel bir şifa çalışmasıdır.

Çalışma sırasında özellikle avuçlarınızda ve ayaklarınızda fiziksel olarak hissedebileceğiniz enerji akımı veya elektriklenme hissi, akan gözyaşlarınız ve esnemek bir şeylerin şifalandığının belirtileridir. Bir şey hissetmeseniz de şifa size akacaktır.

KATILMAK İÇİN: "Allah'ım benim ve bütünün en yüksek hayrına olacak şekilde hayatımda, ilişkilerimde, işimd
e, bedenimde şifaya ihtiyacı olan her alanıma şifanın akmasına niyet ediyor; kendimi ve tüm varlığımı senin şifanı almaya açıyorum." diyerek şifaya niyet edebilirsiniz.

Bir iskemle ya da koltukta sakin bir şekilde el ve ayaklarınız çapraz olmayacak şekilde, ayaklarınız yere yalın ayak değecek şekilde, avuçlarınız açık oturursanız bu mucizevi şifayı daha rahat alabilirsiniz.

Aşağı yukarı 15-20 dakika kadar sürecek bu şifanın yardımıyla dönüşme zamanı gelen her şeyin hepinizde, hepimizde ışığa dönüşmesi niyetiyle...

BIR BAŞKASI İÇİN şu şekilde şifaya niyet edebilirsiniz:
"Allah'ım senin iznin olduğu oranda ..... (Kişi ya da kişileri belirtin)..... adlı kişinin yaşamına da bu şifanın akmasına niyet ediyorum. Teşekkür ederim." 

Altın Işık Dönüşüm ve şifa enerjisini aldıktan sonra 7 dakika kadar sessizce uzanmanızı tavsiye ediyoruz.
Işık olsun, şifa olsun !
Ve Öyle de oldu.

Bireysel seans,randevu için arayınız...
Saat
ŞİFACININ GÖZÜNDEN