• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ALFA BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİ

SİNEM ŞULE ŞEKEROĞLU

Linkler
İLETİŞİM
Site Haritası

BEYİN VE BOĞAZ HASARI

Ahmet 10 yaşında bir çocuk..
Geçen sene okul çıkışı karşıdan karşıya geçerken araba çarpmış.. Beyin kanaması ,ödem ve basınç sebebiyle yoğun bakımda uzun süre kalmış..
Sonra beyin ölümü gerçekleşti denilerek rapor çıkartılmak istenmiş doktorlarca ama 5 imza gereken rapora 2 doktorun imza vermemesiyle rapor çıkmamış..
Ankaraya tedaviye geldiklerinde ben çalışmaya başladım..

Bir pazartesiydi , gittiğimde uyuyordu..O uyurken ilk seansımızı gerçeklestirdik..
Seans sonrası babasıyla görüşmemizde detayları da öğrenmiştim..
Ahmet'in kaza sonrası hastanede ilk müdahalesi yapılırken boğazına açılan delik ve koyulan parçanın çocuklar için olmaması sebebiyle bogazına hasar verilmiş.
İstanbulda sanırım bir doktor bulmuşlar orada çok yüksek bedelle nakil ameliyatı yapılacakmış ama bunu baba da anne de istemiyordu...
Perşembe günü doktor kontrol edecekti bogazını ve ameliyata onay vereceklerdi...
Doktorun onayıyla Ameliyat için harekete geçeceklerdi ve anne de baba da bu ameliyatı istemedikleri için bir an önce benim seanslara başlamamı istemişlerdi...

Salı günü ikinci seansımızı yaparken Ahmet uyanıktı ama istemsiz kasılmaları vardı ve sakinleşemiyordu..biraz konuştum onunla, annesi de sakinleşmesi için konuştu...
Kasılmalar biraz durulunca çalışmaya başladım ..seans boyunca göz gözeydik.. ancak söylediklerine göre bir gözünün görmesi çok zayıfmış, diğer gözünün ne derece gördüğüne de bilinci yerine geldiğinde karar verilebilecekmiş.

Seansımız tamamlandığında onunla tekrar konuştum...Herşeyin iyi olacağından ve güzel şeylerden...
Konuşurken sağ kolunu kaldırdı Ahmet..bu sefer hareketi istemsiz kasılmalar gibi değildi..
Anne ve yanındaki diğer yakınlarının gözlerinde sevinç hüzün karışık duyguların yansıması vardı...
Sol eli hala kasılmış yumruk şeklindeydi..elini sevdim "haydi Ahmetciğim bu elini biraz serbest bırak" dedim.. kasılma çok azalmadı hala eli yumruk şeklinde duruyordu..
Biz anneyle o arada ertesi günkü geliş saatim hakknda konuşuyorduk.. annesi dönüp ahmet'e " abla tekrar gelsinmi" diye sordu...
Ahmet sol elini de biraz havaya kaldırdı..Herkesin yüzünde yine aynı ifade..
Odadan çıkarken "Görüşürüz Ahmet" dedim
Yine sağ kolunu kaldırdı..
Odadan çıktığımda babası söyleyince neler olduğunu ancak anlayabildim..
Meğer Ahmet aylar önce bir defa sağ kolunu kaldırmış bir daha da kaldırmamış.
Sol kolunu ise istemli bir şekilde hiç hareket ettirmemiş..
Ozaman aynı duygusal ifadenin sadece yüzüme değil kalbime yayılan sıcaklığını hissettim.. 2.seansta katettiğimiz yol,varacağımız sonuç için beni daha umutlandırdı.
Akşam eve gittiğimde uzaktan tekrar seans yaptım Ahmete bu sefer sadece boğazına odaklanarak.. Boğazının ameliyata gerek kalmadan kapanması için... O akşam olmadı..

Çarşamba günü Seansa gittiğimde artık Ahmetle gözleriyle iletişim halindeydik..Seansımızı yine göz göze tamamladık..Artık beni anlıyor gözlerini kırparak cevap veriyordu..

Ertesi gün seansımızı kaçta yapacağımızı bilmiyorduk sabahtan doktora gideceklerdi boğazına karar verilmesi için..Doktordan dönüşte haber verecekler ona göre seans saatimize yada gününe karar verecektik..
Çarşamba akşamı boğazıyla ilgili işlemi bitirmem gerekiyordu.. akşam seansını yaptım..Boğazına odaklandım ama istediğim görüntü gelmiyordu...Sabah doktora gidecektİ bu işin bu aksam bitmesi lazımdı... uzun süren bir seanstan sonra boğazı için yaptığım çalışmamı tamamladım..Ve tamamdı benim için..

Ertesi günü doktor kontrolunde acil kendisine müdahalede bulundukları bilgisi geldi...

Ahmet iyiydi ,boğazının iyi olduğu söylenmiş ve deliği kapatmışlar...
Ahmet boğazı için yapılması düşünülen ameliyattan kurtulmuştu...

S.Şule Şekeroğlu
Alfa Bioenerji Şifa Terapisti
Saat