• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ALFA BİOENERJİ ŞİFA TERAPİSİ

SİNEM ŞULE ŞEKEROĞLU

Linkler
İLETİŞİM
Site Haritası

KALP AMELİYATI SONRASI YOĞUN BAKIM

Merhaba ,
82 yaşındaki danışanım kalp ameliyatından sonra enfeksiyon oluşması ve solunum yetmezliği sebebiyle yoğun bakımda tutulmaya başlanmış..

Ailesi bana başvurduğunda 2 haftadır yoğun bakımda olan danışanımın bilinci yerinde değilmiş enfeksiyon değerleri yüksekmiş, solunum cihazına bağlı ve diyalize bağlanıyormuş..

Alfa Bioenerji Şifa Terapileri sonucu aşağıdaki gibidir..Tüm seanslar uzaktan uygulanmıştır..
İlk 4 seans 4 gün üst üste uygulanmış 5.6.seanslar bir gün ara verilerek devam edilmiş, 7.ve 8.seanslar da 2 gün ara verilerek yapılmıştır. 

1.Seans sonrası: gözlerini açmış ve anlamlı bakmaya başlamış 2.seans sonrası: Bilinçli bakmaya başlamış..konuşmaya çalışmış.. Cilt Rengi daha düzgünmüş.. Enfeksiyon düşmeye başlamış..
3.seans sonrası Enfeksiyon düşmeye devam ediyormuş.. Diyalize sokmamışlar.. Bilinci yerindeymiş konuşmaya başlamış ve solunum cihazından deneme amaçlı çıkarmışlar.. (Bu ifade yakınlarının ifadesidir) Sadece biraz sinirliymiş hastaneden çıkmak istediği için..
4.seans sonrası: Enfeksiyon düşmeye devam ediyormuş.. Konuşması daha düzelmiş.. Önceki güne göre çok sakinmiş.. Solunum cihazına bağlanmadan ve diyalize girmeden bir gün daha geçirmiş ve çorba içmeye başlamış..
6.Seans sonrası yoğun bakımdan çıkarılmış servise alınmıştır..
7.seans sonrası taburcu esilmesine karar verilmiştir..

Şifa bir süreç..
Bazen anda, bazen zamanla...
Sevgilerimle...
Sinem Şule Şekeroğlu
Alfa Bioenerji Şifa Terapisti
Saat